"... Itt jelen vagyon, az Istennek Fia...."

Miserend és hirdetés

A PILISSZENTIVÁNI EGYHÁZKÖZSÉG HIRDETÉSEI

2020. február 23-án

Február 24-én, hétfőn 17.00-kor igeliturgia lesz szentáldozással.

Február 25-én, kedden 8.00-kor Szentlélek tiszteletére lesz bemutatva csendes szentmise.

Február 26-án, Hamvazószerdán 17.00-kor szentmise lesz hamvaszkodással. Szigorú böjti nap!
20.00-kor csendes szentségimádás lesz.

Február 27-én, csütörtökön, 17.30-kor zsolozsma lesz áldoztatással.

Február 28-án, pénteken 16.15-kor keresztút, majd csendes szentmise lesz hálából.

Február 29-én, szombaton 17.00-kor orgonás, német nyelvű szentmise lesz + Richolm Péter lelki üdvéért.

Február 30-án, vasárnap 9.00-kor orgonás szentmise lesz hálaadásul egy családért.

*****

A vasárnapi szentmisék után személyesen is be lehet fizetni az egyházadót a sekrestyében.

Aki ebben az évben házasodni szeretne, mielőbb jelentkezzen a plébánosnál.

Ezen a hétvégén a katolikus iskolák részére van (febr. 22-23.) gyűjtés.

A hétvégi szentmisék után hamvazkodás lesz.

Passiópróbákat tartunk a nagypénteki passió eléneklésére készülve vasárnaponként a szentmise után a templomban. Jövő vasárnap, március 1-jén kezdünk! Szívesen látjuk az érdeklődőket!

Egyházközségünk kenyéren és vízen való böjtöt hirdet a nagyböjt minden napjára a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való készületként. Feliratkozni a templom végében álló kis asztalra kitett listán lehet.

Gyermek rózsafüzér imacsoport indult templomunkban csütörtökönként, este 6 órától.