Miserend és hirdetés

A PILISSZENTIVÁNI EGYHÁZKÖZSÉG HIRDETÉSEI

2019. november 10-én

November 11-én, hétfőn 17.00 órakor csendes szentmise lesz elhunyt lelkipásztorokért.

November 12-én, kedden 8.00-kor csendes szentmise lesz a Szentlélek tiszteletére.

November 13-án, szerdán 17.00-kor zsolozsma lesz szentáldozással.
20.00-kor csendes szentségimádás.

November 14-én, csütörtökön 17.30-kor zsolozsma lesz szentáldozással.

November 15-én, pénteken 17.00-kor csendes szentmise lesz.

November 16-án, szombaton 17 órakor német nyelvű szentmise lesz + Gátas Józsefné sz. Holczinger Erzsébet, szülei és testvérei lelki üdvéért.

November 17-én, vasárnap 9.00-kor orgonás szentmise lesz Gábeli család elhunyt hozzátartozó lelki üdvéért.

*****

Pásztorjáték próbákat tartunk vasárnaponként a szentmise után. Gyülekező a templom előtt.

November 15-én, pénteken 17.00 órakor kezdődik plébániánkon a bérmálásra készülő fiatalok felkészítése. Azok jelentkezését várjuk, akik az általános iskola 8 osztályába járnak, vagy kijárták azt.

Továbbra is minden vasárnapi mise után befizethető az egyházi hozzájárulás a sekrestyében.