Miserend és hirdetés

17.30-tól 19 óráig HIVATALI IDŐ a plébánián

Péntek: - Október 29.

Szombat: - Október 30.

16.00: temetés, majd német nyelvű orgonás gyászmise + Metzger Péterné lelki üdvéért, valamint a szentmise + szülőkért és hozzátartozókért felajánlva

A temetés és a szentmise között (kb.16.45-től) gyóntatás a templomban

Vasárnap: - Október 31. – Évközi 31. vasárnap

9.00: orgonásszentmise +Kálmán Róbert és felesége Hermann Piroska és lánya, Kálmán Mária lelki üdvéért

Ezen a hétvégén (okt. 23-24.) országos gyűjtést tartunk a missziók javára.

János atya által vezetett felnőtt katekézis folytatódik október 25-én, hétfőn 19 órakor plébánián.

Péntekenként 17 órakor ifjúsági hittanra, 18 órától felnőtt hittanra várjuk az érdeklődőket a plébánián.

A bérmálkozási fényképek elkészültek. A sekrestyében vagy az ifjúsági hittanokon átvehetők.

Előre hirdetjük, hogy november 1-jén, hétfőn, Mindenszentek ünnepén 9 órakor lesz szentmise templomunkban. November 2-án, kedden, Halottak napján 17 órakor lesz szentmise lucernáriummal a régi temetőben.

A Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium nyílt napra hívja az érdeklődőket. Fontosnak tartják a keresztény, nemzeti értékrend szerinti nevelést az elesettek iránti fogékonyság és a hiteles hazafiasság kialakításával együtt. Fontos céljuk még az erős tanulmányi színvonal fenntartása: diákjaik évek óta komoly eséllyel pályáznak egyetemi, főiskolai helyekre. A felhívás részletei a kihelyezett plakáton megtekinthetőek.