Év végi találkozó

2015.12.29.

Év végi találkozó

Isten országa építőinek pilisszentiváni vállalkozói találkoztak.

December 27-én tartotta az egyházközség az év végi, agapéval egybekötött hálaadó összejövetelét. Az estet Marlok Tamás, az egyházközség képviselő-testületének elnöke bevezetője nyitotta, aki külön-külön köszönetet mondott mindazon személyeknek illetve csoportoknak, közösségeknek, akik akár egy apró cselekedettel is hozzájárult az év során az egyházközség és - ahogy fogalmazott - ezáltal az ország építéséhez.  Hálás feladatra vállalkozott ezzel, hiszen köszönetet mondani mindazoknak, akik munkájukkal, imájukkal támogatták a közösséget mindig örömmel jár.

A találkozó egy kötetlen beszélgetéssel folytatódott, amely alatt az egyházközség ifjúsági (gitáros) énekkara zenélt és énekelt.

Az egyházközség képviselő-testületének nevében ezúton is hálásan köszönjük mindazok fáradozását, akik munkájukkal, imájukkal hozzájárultak a közösség építéséhez.

További képeket a honlap galériájában és ITT közlünk.