"... Itt a készület ideje...."

Egyházi hozzájárulás

Egyházi hozzájárulás a 2021. évben

Az egyházi hozzájárulás javasolt összege egyházközségünkben évek óta változatlan: keresők esetében személyenként évi 2000 Ft, a nyugdíjasok, munkanélküliek, gyesen vagy gyeden lévők, 18 évet betöltött diákok esetében személyenként évi 1500 Ft.

Amennyiben lehetséges, kérnénk banki átutalással teljesíteni - számlaszámunk: 65700048-10117547 Takarékbank (a befizető NEVÉT és CÍMÉT kérjük a közlemény rovatba beírni!).

Személyesen is be lehet fizetni hivatali időben a plébánián, hétfőn 8.30-10.00 óra között vagy csütörtökön 17.30-19.00 óra között.

Kérjük a csekken történő befizetést csak akkor választani, ha a másik két módszer nehezen megoldható. A feladó részéről hiába ingyenes, a költségeket tőlünk levonják. Ezek a költségek jelentősen emelkedtek, jelenleg minden csekknél kb. 500Ft. Tehát egy 1500Ft-os befizetésből csak 1000 Ft-ot írnak jóvá a számlánkon.

Mindenkinek köszönjük a befizetéseket, anyagi támogatásukkal egyházközségünk munkáját és fenntartását segítik!